Autor Wątek: Regulamin  (Przeczytany 2599 razy)

Juliette

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Regulamin
« dnia: Grudzień 26, 2012, 11:28:50 »
Każdy użytkownik ma obowiązek zapoznania się z regulaminem. Są to podstawowe zasady gry, a każde odstępstwa będą surowo karane BANEM zależnym od przewinień (kilkugodzinnym, kilkudniowym lub kilkumiesięcznym).

1. Pamiętajcie, że to tylko gra. Jej celem jest dobra zabawa

2. Wszelkim kłótniom mówimy NIE! Tyczy się to także obrażania użytkowników, czy ubliżania im. Forum to nie miejsce rozwiązywania sporów.

3. Zakazane jest używanie przekleństw we wszelkiej postaci. Również pod cenzurą, np. gwiazdki, zamazywanie słowa innym kolorem czcionki. Język polski ma wystarczający zakres słów by wyrazić to co myślimy w inny sposób.

4. Uprasza się o używanie tzw. "poprawnej polszczyzny" -> ortografia przed wszystkim.
(W razie "alarmu" są moderatorzy, aczkolwiek błędy poprawiane są czerwoną czcionką, a chyba nikt nie chce by jego post był naszpikowany tym kolorem.)

5. Zakładanie multikont jest surowo zabraniane.
Odstępstwem jest posiadanie dwóch kont w celu gry hodowcą i jeźdźcem jednocześnie. Uprzednio trzeba jednak napisać swego rodzaju "podanie" do administracji, w której należy podać logiczny i dobrze uzasadniony powód, dla którego chcecie mieć drugie konto.
Multikonta i niezgłoszone drugie konto zostają natychmiast usunięte po wykryciu, a konto główne zbanowane na okres 30 dni.

6. Grafika gry pochodzi głównie ze stron:
- howrse.pl (i poboczne)
- equiverse.org
- deviantart

7. Pomysł na grę własny (sprzed kilku miesięcy, zalegający grzecznie w zeszycie i czekający na poprawki).
Proszę o niekopiowanie lub poinformowanie mnie o zapożyczeniu. Wszelkie podobieństwa do innych gier PBF losowe, wynikające z ogólnych podobieństw tych gier. Jest to niezależne ode mnie i przepraszam innych twórców, aczkolwiek moja gra powstała zanim się zarejestrowałam w jakiejkolwiek grze PBF. 

8. Administratorzy i moderatorzy, to też ludzi. Poza grą mają też własne życie. Bądźcie wyrozumiali i cierpliwi.

9. Gra posiada też część fabularną. Opisując coś wysil się, dużo przyjemniej czyta się pełny opis czegoś niż krótką notkę. Jeśli nie masz czasu i weny,poczekaj trochę. Jedno pełne zdanie, lub trzy krótkie, to wymagane minimum.

10. Skargi na użytkowników również podlegają rozpatrzeniu. Pięć skarg opatrzonych odpowiednim komentarzem i w jakiś sposób potwierdzonych = jedno ostrzeżenie.
Trzy ostrzeżenia = Ban

UWAGA: Administracja i moderatorzy nie mają prawa zmieniać regulaminu na swoją korzyść.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
interceptor skyblockpro for-the-win pisaczek cs-glador